položek
(€ 0,00) s DPH
  • Zobrazit

Zrcadlová samolepící fólie 45 cm x 10 m (cena za metr)

32150001Kód:
4007386005441EAN:
24 měsícůZáruka:
skladem 30 a více metrůDostupnost:
131  (€ 4,85) / mCena bez DPH:
159  (€ 5,88) / mCena s DPH:
Množství:
m
Zrcadlová samolepící fólie  45 cm x 10 m (cena za metr)

Popis: Zrcadlová samolepící fólie 45 cm x 10 m (cena za metr)

Rozměr: 45 cm x 10 m

Materiál: speciální zrcadlová samolepící fólie

Cena: uvedená cena je za 1m

Např. Chcete jen 1,5 m? Zadejte množství: 1,5 m a do systém vám automaticky přepočítá cenu.

 

Popis: Zrcadlová fólie je speciální samolepící fólie s výrazným zrcadlovým efektem. Zrcadlová fólie je tuhá folie opatřená krycí ochranou folií. Výsledný efekt zrcadlové fólie se nevyrovná klasickému zrcadlu, velmi záleží na podkladu, na který se lepí. Zrcadlová fólie má ale své výhody. Zrcadlová fólie je především nerozbitná, ohebná - pro tvorbu zaoblených ploch, polep sloupů atd. Svým výsledným efektem je výrazně dekorativní, prosvětluje a zvětšuje prostor. Samolepící fólie jsou připraveny k okamžité aplikaci.

Příprava povrchu: Samolepící fólie a tapety je možné nalepit na suchý, bezprašný a hladký povrch. Hladkým povrchem je myšlený povrch v kvalitě hladkého lamina (bez struktury), skla nebo obkladu. Výsledný efekt je závislý na kvalitě podkladového materiálu! V případě lepení na nevhodný materiál se nejedná o vadu výrobku, ale o chybné použití výrobku. Proto, než nastříháte celý návin role, vyzkoušejte na menší ploše nalepit část samolepící fólie, zda je výsledný efekt vyhovující. Reklamaci fólie je možné uplatnit pouze před nalepením! Po nalepení již nemůže být reklamace vady výrobcem uznána. Pokud se vyskytne důvod k reklamaci zboží, vraťte jej prodejci. Zboží nesmí být poškozené spotřebitelem např. znečištěné, pomačkané, nastříhané nebo natřené lepidlem apod. Věříme, že dodržením veškerých rad dle návodu na lepení, který naleznete na našich stránkách, docílíte očekávaného výsledku a budete se samolepící fólii spokojeni. Pro lepší manipulaci doporučujeme pracovat ve dvojici.

Samolepící fólie můžete nalepit např. na nábytek, sklo, plast, na všechny hladké plochy (viz odstavec - příprava povrchu), vytvářet z nich dekorace a zkrátka nechat volný průběh Vaší originalitě a kreativitě. 

Samolepící fólie a samolepící tapety jsou oblíbené díky možnostem využití a jedinečným vlastnostem. Nejčastěji jsou využívány pro renovace dveří a zárubní, renovace bytového jádra nebo renovace nábytku. Lze s nimi polepit jakoukoli hladkou plochu. Díky rozmanitosti designů, barev a vzorů můžete vybírat z více než 1000 variant. V naší nabídce naleznete dekory známých i exotických dřev, reflexní, jednobarevné, tabulové, designové, transparentní na sklo, imitace materiálů a mnoho dalších. Průhledné se používají na ochranu dokumentů a map, průsvitné neboli transparentní zase na vytvoření diskrétní zóny, přes kterou nelze vidět, ale zároveň propouští světlo. V naší nabídce naleznete také zrcadlové, stříbrné, zlaté a další metalické fólie. Samolepící fólie a tapety nabízíme v šířkách 45 cm, 67,5 cm a 90 cm. Stovky metrů fólií máme na vlastním skladě připraveny ihned k expedici.

Související zboží
Zrcadlová samolepící fólie šíře 90 cm x 10 m (cena za metr)
 

Zrcadlová samolepící fólie šíře 90 cm x 10 m (cena za metr)

bez DPH: 263  (€ 9,73)
s DPH: 318  (€ 11,76)

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
 Provozovatel e-shopu je společnost IMPOL TRADE s.r.o., vedená u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 32431.
Adresa: Lidická 886/43, 736 01 Havířov, CZ. tel.:(+420) 596 832 057, GSM: (+420) 733 534 931, info@impol-tapety.cz

JavaScript musí být povolen